від Морозної канцелярії

Телефонний дзвінок.

 11.01.2014.

Сьогодні  я отримав цікавий і неочікуваний дзвінок...зателефонував з Херсону тато однієї школярки. Перш за все він подякував Діду Морозу за те, що збулися мрії  його донечки і вона отримала бажані подарунки від Діда Мороза Тато повідомив  що при телефонній розмові біля нього перебуває вся родина в т.ч.  і маленька авторка листа Діду Морозу.

Надзвичайно цікаві та несподівані запитання прозвучали з його вуст.

1). Чи всі листи читає Дід Мороз?

2). А чи прочитав Дід Мороз їхнього листа?

3). Яка подальша доля листів до Діда Мороза України?

Одержавши відповіді було чути, як він гордовито повідомив родині, що все гаразд. На завершення розмови він побажав Діду Морозу та авторам проекту веселих свят і  привітного щасливого року.

 

 І я зрозумів, що коли люди ставлять такі питання, відповідно є потреба надати повну інформацію про листи до Діда Мороза України.

Шановні батьки, вчителі, вихователі, дорогі дітки!

      З радістю інформую Вас про те, який шлях та доля листів які надсилаєте до мене.

Кожен лист до Резиденції Діда Мороза України приносить привітна листоноша. 

Всі без виключення листи, незалежно від їх кількості за день, розкриваються та читаються до глибокої ночі...а іноді і до ранкової зорі.  Обов’язково має бути прочитаний кожен ваш лист, лише тоді бажання мають можливість збутися.

      Читаючи Ваші листи я обов’язково уявляю собі автора листа, ніби бачу в дзеркало обличчя та настрій з яким написано цей лист. При цьому уявляю собі родину, школу, садочок, установу, місто чи село, навіть вулицю, де мешкає мій дописувач. Листи читаю з олівцем в руці, щоб робити помітки на головному в кожному листі. При читанні листа, я бажаю тихенько кожному добра, здійснення мрій та бажань, щастя та радості родині.

       На прохання родини готую зворотні іменні листи та відправляю поштою.

Всі одержані мною листи зберігаються в Резиденції до 14 січня, а далі вони акуратно складаються в спеціальні коробки та відправляються в архів, а там зберігаються цілий рік до Нового року.

 

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse