від Морозної канцелярії

7 ПРАВИЛ, ЗАВДЯКИ ЯКИМ ВИКОНУЮТЬСЯ БАЖАННЯ!

Дід Мороз розділяє думкуДід Мороз підтримує Вас!ЖИТТЯ І МУДРІСТЬ
7 ПРАВИЛ, ЗАВДЯКИ ЯКИМ ВИКОНУЮТЬСЯ БАЖАННЯ


Правило 1.
Бажання необхідно написати.
Але легко сказати, важче записати потрібне бажання. Як не дивно звучить, але правильно написати власне бажання - це дійсно проблема. «Я хочу мати свій дім». Правильно написано? Виявляється принципово неправильно! Проблема в тому, що таке бажання виповнюється завжди, але от питання:

С: коли воно здійсниться. Тобто, бажання без точних термінів безглузді. Тому наступне правило говорить:

Правило 2.
Бажання повинно мати дату або період виконання.
Наприклад, «в березні 2012 року я купую великий плазмовий телевізор» .Якщо написати: «Я куплю телевізор», то це теж буде помилково. Тому що написане обов'язково збудеться, але не в той період, коли потрібно. Таким чином, запам'ятовуємо чергове правило:

Правило 3.
Правильне бажання завжди пишеться в теперішньому часі. Іначе кажучи, замість: «Я поїду у відпустку до Одеси», треба написати: «Я їду у відпустку в Одесу».
Ще одна помилка: «Я не хочу бути бідним». Правильно написано? Та ні ж, неправильно! І на те є вагомі причини. Перша. Всесвіт не сприймає частинки «не», «ні» або будь-які інші негативні слова. Ви говорите: «Не хочу бути бідним», а він, Всесвіт, ігноруючи частку «не», отримує посил: «Хочу бути бідним!» .
Друга. Найчастіше ми притягуємо до себе те, про що думаємо. Говорячи: «Не хочу бути бідним», ми автоматично думаємо про бідність, а вимовляючи: «Хочу бути багатим», - про багатство. Тому не забуваємо про наступне правило:

Правило 4.
Забороняємо собі використовувати частку «не» і будь-які інші протиріччя. Ще важливе зауваження: при написанні бажання потрібно використовувати більше подробиць того, про що мрієте. Звідси випливає таке правило:
Більше подробиць і емоцій. Якщо це поїздка в Одесу, в декількох словах опишіть хоча б санаторій і пляж. Якщо це нова машина, вкажіть її основні характеристики. І обов'язково опишіть ті почуття, які оволодіють вами, коли бажання здійсниться.
Ще важливо, щоб виконання вашого бажання не завдало шкоди іншим людям. Із цього формується чергове правило:

Правило 6.
Будь-яке написане бажання повинно завершуватися фразою-оберегом: «Нехай це чи щось більше гармонійно увійде в моє життя, принесе радість і щастя мені, і всім, кого це бажання стосується».
Зверніть увагу на формулювання «чи щось більше». Бажаючи чогось конкретно, не потрібно обмежувати Всесвіт у його зусиллях допомогти вам. Може бути, наш Всесвіт вважає вас гідним відпочинку не в Одесі, а на Лазурному березі?
Отже, наше бажання чітко сформульовано і записано. Все 6 правил точно дотримані. А що далі? Далі потрібно спокійно відпустити бажання у Всесвіт і навіть майже забути про нього. Переживання і нав'язливі думки будуть тільки заважати виконанню вашого бажання. Тому є

Правило 7.
Не зациклюйтеся на мрії. Відпустіть її, але дійте!
Це не означає, що можна тепер, як в казці, лягти на піч і чекати виконання мрії. Ні! Під лежачий камінь вода не тече! Всесвіт може надати вам чудові можливості, але вони без ваших дій не зможуть втілиться в бажаний результат.

_____________________________

Коментарі

Додати коментар

Нестор, Рівне

Давно шукав цей матеріал. Дякую!!!

Коментувати
сергей липяцкий,парапсихолог

Чистая правда!Правильные советы!

Коментувати
Конструктор сайтів
Nethouse