від Морозної канцелярії

Віра в диво!

Віра в диво завжди приносить успіх


Чомусь багато людей думають, що Діда Мороза не існує!

Друга поширена думка в суспільстві є про те, що листи Діду Морозу пишуть виключно діти. Це велика омана і відсутність достовірної  інформації. 

Вони помиляються.... Справа в тому, що з дитинства дітям як повітря потрібні казки і віра в диво. Це необхідно для їх нормального психоемоційного розвитку, для розкриття творчого потенціалу, для розвитку фантазії. Тому позбавляти дитину світу мрій ні в якому разі не можна. З часом малюк буде все менше приділяти увагу вигаданому світу, навчиться чітко відокремлювати міф від реальності, але поки він маленький, він повинен фантазувати і вірити добрим казкам. Потім він засвоїть закони життя, сам знайде секрет успіху. А далі він легко досягне того, про що мріяли ви разом! Одним словом код секрету успіху без мрії пізнати неможливо! Про це свідчать фахівці, та й багато дорослих про це знають.

Задайте собі запитання чому діти пишутьлисти Діду Морозу?

Чому дорослі пишуть листи Діду Морозу? Поміркуйте!

Якщо у вас довго не буде відповіді, скористайтеся підказкою!

Щорічно пошта Діда Мороза України переповнена листами, малюнками, фотографіями не лише від дітей. З кожним роком відсоток дорослих листів збільшується. Канцелярія Діда Мороза впевнено може сказати, що за минулий рік листів від дорослих прийшло близько 40% від загальної кількості листів. А це вже наводить на думку, що люди довіряють Діду Морозу, а інколи використовують його, як останню надію... 


На радість... життя та мудрість подарували нам правила, дотримання яких дозволяє кожному досягти бажаної мрії.

Читаємо разом з друзями.


А тепер знайте - Дід Мороз існує!

Не лише існує, а ще активно допомагає створювати для дітей казку, а для дорослих досягнення мети!

Хто він, наш Дід Мороз? 

На цю тему є досить багато думок. 

Щоб допомогти діткам та дорослим Дід Мороз України відкрив школу культурної людини. Випускники школи - це надія нації, яка буде розбудовувати сучасну Україну!

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse