від Морозної канцелярії

Урок Четвертий - Допомога пташкам. Школа Діда Мороза України.


Урок Четвертий від Діда Мороза України.           Шановні школярі!

Зима. Будиночок для пташок. Фото Діда Мороза України ©Настала зима. Все навкруги вкрите снігом або майже вкрите снігом.

Наші друзі птахи по сніговому килиму мандрують в пошуках їжі.

Вони просять порятунку у вас, мої любі друзі!

Птахи сильно страждають взимку від холоду і голоду. Крижаний вітер гуляє, носиться між будинками і деревами, забирається і під пух і пір'ячко. Не всидіти маленьким пташкам ні на землі, ні на гілці: все покрито снігом, холонуть лапки. Шукають вони, де б сховатися від холоду, від страшного зимового вітру.

Найгірше, коли після денної відлиги вдарить вночі мороз і відразу заморозить сніг зверху. Така крижана кірка на снігу дуже міцна, жорстка, слизька. Її не розбити ні слабкими лапками, ні дзьобом. Як птахам дістати під льодом їжу - травичку, зернятка? У кого немає сили пробити скло крижаної кірки, той звичайно ж голодує.

А якщо на допомогу пірнатим прийдете ви мої дорогі дітки та ваші батьки, спільно допоможемо птахам вижити. Їм багато не треба. Хто дасть зерняток, хто - сальця, хто - ягід, хто - хлібних крихіток. О! То скільки їх можна врятувати від голодної смерті!

Ви можемо влаштовувати для птахів маленькі  їдальні у дворах і прямо у себе на балконах, біля віконечок у власних домівках. Можемо вивішувати з вікна шматочки хліба на ниточці або встановлювати у дворі годівниці з зерном і хлібом. Горобці і інші наші зимові гості цілими зграйками будуть з радістю відвідувати їх. А синички дуже люблять сало. Тільки не солоне, від солоного вони можуть загинути. Веселі маленькі гості не змусять себе довго чекати. А в подяку за частування покажуть різні трюки та веселе цвірінькання-це означає:,,Спасибі!”

Годівничка. Фото Діда Мороза України ©

           Друзі, допомагайте маленьким пернатим взимку! Запрошуйте цих милих і кумедних пташок до себе в гості, щоб помилуватися ними та досита нагодувати їх у цей важкий зимовий період!

Крім того, весною зробіть разом з батьками домівки для птахів.

Будиночки для птахів на вулицях міста. Фото Діда Мороза України ©


***

Допомагай пташкам взимку!

Друзі!Зима... Холодно....


А як ви допомагаєте пташкам перезимувати у вашому селі чи місті?!

Дітки! Обов'язково напишіть мені.

Чекаю на ваші листи.

Моя електронна адреса: didmorozua@ukr.net

_______________________________________

Урок П'ятий.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse