НОВИНИ

Дід Мороз України збільшує армію своїх помічників!

Здравствуй, дорогий Дідусю Морозе!
Вітаю тебе з Днем Народження (тільки зараз дізналась , що він у нас в один день)! Як твої справи? В нашій країні зараз скрутно, я знаю. Всім тяжко, думаю, і тобі так само. Від усього серця бажаю тобі щоб до твого розпорядження була величезна кількість небайдужих дорослих, щоб кожна дитина, що тобі написала, могла отримати свої омріяні подарунки, і впевненість, що мрії збуваються! Хай здоров'я твоє кріпчає, і добрі справи збільшуються! Нам усім зараз так не вистачає віри в казку.
Вибач, я не представилась. Мене звуть Інна. Мені 34 роки, у мене є донька - маленька Снігуронька Яринка. Їй зараз 3,5 роки, а минулого року і взагалі на рік менше. Але вона справжня Снігуронька - допомогала мені готувати невеличкі подарунки для всіх знайомих, нікого увагою не обійшла, і на Новий Рік, вдагнувшись у костюм Снігуроньки, який я для неї змайструвала, вітала всіх зі святом і дарувала подарунки, і ті що ти лишив у великому мішку під ялинкою, і ті що ми з нею готували. Цілий рік моя донечка з нетерпінням чекає наступного Нового Року. Постійно вдягається в свій костюм і дарує всім подарунки! Навіть влітку! А ще минулого року вона писала тобі листа. Навіть не листа, а новорічну листівку. Сама клеяла ялинку, і прикрашала її іграшками, і писала сама - незрозумілими каракулями, але з вірою, що Дід Мороз зрозуміє. Я їй запропонувала написати, що вона хоче, а вона написала, що в неї всі рідні такі хороші, і кожному потрібен якийсь гарний подарунок. І це дитина в 2.5 роки. Ми того листа вкинули в поштову скриньку, але не знаю, чи ти його отримав, ми тоді не знали твоєї адреси, тому написали просто - Діду Морозу.
Але що я хотіла сказати - минулого Нового Року навіть моя старенька бабуся на мить повірила, що ти існуєш. І заплакала. Тож повірити в казку може кожен. І кожен може зробити цю казку для іншого.
У мене до тебе маленьке прохання. У мене є мрія - дарувати людям радість, і допомогати їм дарувати радість іншим. Будь ласка, допоможи мені здійснити мрію своєю незримою підтримкою у миті коли руки опускаються і хочеться все покинути.

З наступаючим Новим Роком тебе, Дідусю! Хай і твої мрії здійснюються!

PS: До свого листа прикладаю фото своєї доньки Снігуроньки і її лист до тебе(вона вже навчилася писати, але це ще для неї великий труд, поки написала три строчки, сказала, що вже більше нічого не хоче, і всім дорослим говорить, щоб обов'язково писали листи самі), ми може відправимо листа поштою? Але не знаю, коли його доставлять.


Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse