НОВИНИ

Буде диво - дітки прийдуть в оновлений клас!

ЛИСТ ДІДУ МОРОЗУ УКРАЇНИ 23.12.2014.


Вітаю шановний Дідусе Морозе!

Знаю, що напередодні свята Ви маєте багато справ, тому від щирого серця бажаю здоров’я, натхнення, казкового настрою і наснаги здійснити найзаповітніші мрії людей.

Пише Вам дівчинка Людмилка із села Торське Краснолиманського району Донецької області. Мені 43 роки… Так-так, не 4 і не 3, а 43, але я досі вірю в чудеса і добрі справи.

Я мама 3 чудових дітей, але для них Дідусем Морозом вкотре попрацюємо ми з чоловіком ( я думаю ти не будеш проти).

Хотілося б попрохати тебе про мир у нашій країні, та знаю, що це можуть зробити лише самі люди, але ти вже допоможи якось їм.

Та все ж є у мене для тебе прохання… Мені хотілося б зробити подарунок одночасно 6 дітям 4 класу Торського навчально-виховного комплексу, в якому я працюю вчителем і заступником директора з виховної роботи. Так склалося, що 4 клас – найменший клас нашого НВК (всього 6 учнів), але майже всі діти з проблемних сімей: 3 з багатодітних родин, де батьки не мають роботи, 1 хлопчик виховується лише бабусею, 1 дівчинка з сім’ї переселенців з Донецька, де мама самотужки виховує 2 доньок. Хотілося б якось прикрасити їх життя, створити для них такий затишний куточок, де б вони почувалися добре і безтурботно. І таким місцем для них може стати їх клас у школі, та через брак коштів батьки не можуть собі дозволити більш-менш пристойний ремонт, як у інших великих за кількістю дітей класах. На жаль, самотужки я теж не можу цього зробити. А ремонту потребує все : і стеля, яка потекла під час дощу, коли восени перекривали дах, і шпалери, і фіранки, які давно втратили свій вигляд.

Мріється, як жовта з розводами стеля поклеїться білими фігурними квадратиками, стіни одягнуть яскраво-жовту шпалерну сукню, як у сонечка, парти стануть бурштиновими, а на вікнах замайорять білі фіранки з жовто-зеленим ламбрекеном…Казка… А після зимових канікул діти зайдуть до класу і приємно здивуються такому чудовому подарунку. Їх очі засяють радістю, а серця наповняться добром.

Ви питаєте, хто ж зробить цей ремонт? Я, моя сім’я, друзі і батьки…Безкоштовно… Та на матеріали і фіранки потрібно приблизно 1500 гривень. І мені немає в кого більше попрохати допомоги. Сподіваюсь лише на тебе, добрий чарівнику, і на чуйних людей!

Щасти тобі і твоїй команді!!!

З повагою Рибіна Людмила Василівна

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse