НОВИНИ

Один день в Резиденції Діда Мороза України.

Сьогодні 17.12.2016 року звичайний робочий день Діда Мороза України.

На вулиці сніг, температура - 5 С, пасмурно.


Поштарка принесла чергову партію листів...

Побачив, що всі листи не прочитати за день запросив своїх помічників, які були поруч.

Всезнайко - помічник Діда МорозаА це всесвітньо відомий Всезнайко та член команди Добрих справ лікар Мудрик Р.М.


За кілька годин ми прочитали дуже уважно всі листи.

Там де був написаний номер телефону тата чи мами дописувача - зателефонував або надіслав СМС-ку про те, що лист одержав!

А тепер саме цікаве.


Мені сподобався лист від Сапіги Богданчика, який мешкає в селищі Онуфрієвка Кіровоградської області разом зі своєю мамою (дописувач дитина інвалід).

Дякую Богданчику за щирий лист. Ти дуже гарно написав про своє селище, його історію, про школу, про людей! Ти молодець! Я пишаюся тобою та твоєю мамою, яка тебе виховує!

Твій лист високо оцінив мій добровільний помічник, член команди Добрих справ, лікар, батько 3-х дітей Мудрик Руслан Миколайович. Після прочитання твого листа він побіг до магазину та купив саме для тебе новорічний солодкий подаруночок.

(Див. фото)


А я від себе вирішив відповісти на твій лист. Відправлю через Украпошту! Чекай!До листа, солодкого подаруночка кладу тобі в посилочку ще й Бенгальські вогники, ялиночку, яка світиться різними кольорами. Зустрічай Новий 2017 рік весело!Посилочку вже укомплектував, відішлю через Укрпошту 19.12.2016.

***


Цей лист, що зверху я одержав від студента 3 курсу коледжу.

Добрий та правдивий лист написав Діма Макаренко. Я тішуся його успіхами в навчанні та спорті! Діма проживає на Миколаївщині. Нехай щастить тобі Дмитрику та твоїм рідним в Новому 2017 році!

***


Ярославчик надіслав мені свій лист. Він мешкає з родиною смт Есхар, що на Харківщині. З листа бачу, що ти дуже любиш свою матусю. Молодець! Ярославчику, дякую тобі за лист та чудові побажання. А малюночок у тебе вийшов дуже красивий! Розвивай свої таланти! Твій привіт обов'язково передам всім! 

***


А про цей лист мені сказав Всезнайко так: "Шедевр! Браво!". Я йому вірю!

Новорічна аплікація, малюночок та лист на 3-х сторінках. Все виконано прекрасно, з глибокою повагою до мене! Артеме (так звати автора листа)! Бережи та слухайся своїх батьків! У тебе Батьки з Великої букви! У таких батьків не може бути дитина, яка підведе! Тепер я знаю все про тебе та твою родину. Передаю свій морозний привіт до твого міста Кривий Ріг.

__________________________
Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse