НОВИНИ

Новорічний благодійний вояж Діда Мороза України та його помічників по Здолбунівському районі.


Саме цей лист, малюночок, новорічна ялинка привернули мою увагу. Порадився з помічниками. Прийняли рішення відвідати родину цієї дівчинки. Аня Силка (12 років) проживає в селі Глинськ Здолбунівського району Рівненської області.


Спакували мішок та вирушили в дорогу!

З Рівного поїхали через райцентр м. Здолбунів.

Від м. Здолбунова до села Глинськ їхали підпригуючи по дорозі, яка не витримує жодної критики. Ями розміром з автомобіль. Нам повезло, що на вулиці стояв мороз :) , калюжі позамерзали. Але потрібно сказати, що селяни самотужки і цю дорогу посипали пісочком.  Робили зупинки, перепитували в селян чи вірно їдемо. Так, так ще хвилин 30-ть по цьому розбитому шляху і буде село Глинськ. Їдучи говорили за все. Виникло новорічне бажання до влади району, що не депеші антинородні потрібно видавати про заборону, а дорогу відремонтувати! Саме за це скажуть добре слово люди!!!

Глинськ — велике село, окутане з півночі та заходу пологими висотами. Зараз у Глинську є 680 дворів, 1666 мешканців, середня школа, будинок культури, дитсадок, амбулаторія, пошта, 3 крамниці, бібліотека, сільська Рада, осередок КСП «Дружба».

По дорозі нас зустрів добрий чоловік, який і вказав нам подальший шлях. Попросився сфотографуватися на згадку з Дідом Морозом. Мій добровільний помічник лікар Мудрик Р.М. зробив кілька фото.

Ми поїхали далі з веселим святковим настроєм.

Адже ми їдемо сюрпризом. Дівчинка та її родина не здогадуються, які труднощі долає Дід Мороз із помічниками, щоб зробити для них свято та здійснення мрії!

Зупинилися...

Роздивилися...

Ні. Не заблукали!

Продовжуємо їхати. В селі, щоб довго не шукати адресу, знайшли бабусю дівчинки, яка написала мені листа. Бабуся погодилася поїхати з нами та показати де живуть її онучки. І знову дорога надзвичайно складна. За ставком прийшлося залишити автомобіль та йти всім пішки.

Ніхто і не здогадується, що я вже майже на порозі ...

Нас зустрів тато Ані. Запросив до хати. Дуже приємно було дивитися на діток! Видно, що вони чекали дива, вони вірять в казку! 

Всім 5-м діткам вручив подаруночки. Не забув і про тата з мамою.

Фото на згадку!

Вся родина попросила трішки снігу.

Прийшлося виконувати бажання! :)

Збір снігу тривав не зовсім довго, але плідно! :)

Машину залишили на дорозі. Повз нас проїхав селянин на Жигулику, зупинився та перепитав чи нам не потрібно допомоги. Дуже приємно, що є такі доброзичливі люди!

По дорозі на Рівне ми змінили маршрут і поїхали через В. Омеляну.

До Рівного їхали з гарним настроєм!

А потім була кав'ярня для всіх помічників! :)


Місія виконана!


З НОВИМ 2017 РОКОМ!

_________________________________________________

Дякую всім своїм добровільним помічникам за допомогу!

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse