НОВИНИ

Як святкувати День народження Діда Мороза?

    Кажуть, від дня народження Діда Мороза потрібно починати підготовку до зимових свят, щоб ретельно продумати ідеї новорічних подарунків та як слід ними запастися. :)


Для тих хто не знав чи призабув...

День народження Діда Мороза – 18 листопада.

Дід Мороз – персонаж, що славиться не тільки добротою, але і своїми казковими привітаннями. Однак можна привітати і його самого.

Адже у нього є власний День народження.

Хлопчик на ім'я Руслан запропонував організувати оригінальний подарунок до Дня народження Діда Мороза. Він пише, що Дід Мороз - це славний казковий герой відразу в трьох країнах: Україні, Росії, Білорусії. А саме тому він надіслав до Морозної канцелярії Діда Мороза України банери на трьох мовах (українською, російською, білоруською мовами). Пропонує прихильникам із цих країн через соціальні мережі

18 листопада виставити на власних сторінках такий банер відповідною мовою. Далі він пише: "Деякі психологи пояснюють участь людей у флешмобах тим, що повсякденне життя і повсякденні турботи їх стомлюють, необхідні нові позитивні емоції".


Скачуємо та виставляємо 18 листопада на власній сторінці ФБ

Для України.

Скачиваем и выставляем 18 ноября на собственной страничке ФБ

Для Росії.


Скачиваем и выставляем 18 ноября на собственной страничке ФБ

Для Білорусії.


Не забудьте написати лист Діду Морозу України!А Дід Мороз,... нехай сам рахує скільки у нього є прихильників! :)

Банери, банерами, але кожна особа, Дід Мороз не виключення також любить вірші, малюнки, теплі слова. Це йому необхідно, щоб одержати позитивну енергетику перед Новим роком! Скільки тепла, позитиву ми йому надішлемо, напевно ж на скільки у нього виявиться сил для здійснення наших мрій та бажать!

Дід Мороз читатиме наші поздоровлення на своїй електронній пошті: didmorozua@ukr.net


Морозна канцелярія

Немає коментарів

Додати коментар