НОВИНИ

Всезнайко відкриває секрет!

Повна назва свята - День замовлень подарунків і написання листів Діду Морозу!


Друзі!

4 грудня відзначається дуже цікаве і особливе свято, присвячене наступаючому Новому року, - День замовлень подарунків і написання листів Діду Морозу. Він присвячений всім, хто вірить в цього зимового чарівника і з нетерпінням чекає чудове свято - Новий рік.
Зазвичай саме 4 грудня в багатьох країнах світу поштамти починають надавати послуги з відправлення листів Діду Морозу, або відкриваються спеціальні поштові установи, де всі діти і їх батьки можуть відправити листа. В Україні листи Діду Морозу вже приймаються з 18 листопада.
Український Дід Мороз читає всі листи, що збулися мрії та бажання дописувачів!
Дата для свята обрана цілком логічно. Скоро Новий рік, всі в передчутті чудес і торжества, подарунків і сюрпризів, всюди йде підготовка до свята, прикрашаються ялинки, загоряються святкові вогні ...

І якраз час загадувати найзаповітніші бажання і писати лист головному чарівникові - Дідові Морозу. До того ж цього проміжку часу вистачить, щоб листи дійшли до свого адресата.

Щороку згідно зі статистикою тільки український Дід Мороз отримує понад 8000 листів і близько 1000 послань на електронну пошту від дітлахів з усієї України і країн СНД. ... До речі, свої послання деякі починають писати, не дочекавшись сьогоднішньої дати, перші листи вже написали і  їх вже читає Дід Мороз України.


___________________________________

Всезнайко

Немає коментарів

Додати коментар