Школа Діда Мороза

Вітаю тебе, мій любий школярику! Скажи мені чесно, ти вже запитував у дорослих: "Чи існує Дід Мороз?".


Ні, я не ображуся. Всім малятам рано чи пізно спадає на думку таке питання. Моя чесна відповідь така - Дід Мороз України існує. Нас Дідів Морозів багато. Адже в кожній країні світу має бути свій Дід Мороз. Всі ми маємо різні імена та національні особливості, за якими, нас дуже легко відрізнити один від одного.

У школі добрих справ ти багато чого прочитаєш, побачиш, здобудеш знання, які вкрай необхідні для всіх чемних діток України.

На одному з уроків обов'язково дізнаєся імена усіх Дідів Морозів та їх помічників, навчися вітатися мовами тих країн, до яких вони приходять на Новорічні свята.


Школа добрих справ


Відкритий урок. Тема: 10 доказів того, що добро повертається.


Урок Перший
. Тема: Хай  вулиці, будинки завжди будуть охайними.


Урок Другий. Тема: Про сміття та природу.


Урок Третій. Тема: Державні символи.


Урок Четвертий. Тема: Про допомогу пташкам.


Урок П'ятий. Тема: Мама.


Урок Шостий. Тема: Домашні тварини.


Урок Сьомий. Тема: Режим дня школяра.


Урок Восьмий. Тема: 1 січня - Новий рік.


Урок Дев'ятий. Тема: Колядування.


Урок Десятий. Тема: Щедрий вечір.


Випускники школи - культурні громадяни України!Дітки України, Росії, Білорусії чекають Діда Мороза в ніч з 31 грудня на 1 січня та впродовж всіх новорічних свят. За допомогою батьків, благодійників подарунки я готую заздалегідь. Зазвичай я залишаю свої подарунки під ялинкою. Ти запитаєш, чому ніколи не бачив, як я це роблю? Усе дуже просто - з часів Святого Миколая, мого прадіда, всі Діди Морози залишають свої подарунки таємно. 

Коли ти та вся твоя родина міцно спите, кладу подарунки й виходжу. І хоч ти ніколи мене не бачив, проте я щоразу зупиняюся на хвильку, щоб подивитися на твоє усміхнене уві сні личко і уявити, як ти зрадієш уранці, побачивши що саме я приніс тобі в подарунок цього року.


Знайте дорогі дітки, що Дід Мороз України має велику родину. Вам вже цікаво?